10.06.2012

Ilahi Adalet

Herhangi bir belediyenin, hangi calisaninin cocugunun basina birsey geldiyse ve geliyorsa, zehirleyerek oldurdugu hayvan gelsin aklina.

Ilahi adalet tecelli ediyor hanim aglama desin cocugunun tabutunu tasirken..

5 yorum :

Adsız dedi ki...

Sizin dileğinizi okuduktan sonra o köpekleri zehirleyen,o güzelim ağaçları kesen zihniyetten korktuğumdan daha çok düşünceniz daha da acıtarak ürküttü beni.Bunlar ,yani bu acımasız ama insan olanı acıtan sözler içten geçirilir,söze dökülmez.Dökülmemeli bu kadar pervasızca.Ama onlar neler neler yapıyor demeyin sakın,onların yaptığı aşağılık katliamın karşılığı bu sözler değil.Aynı pencereden baktığınızı onlarla görürsünüz umarım,onlar gibi eyleme dönüştürmeden bile.

LoLLa dedi ki...

Adsiz,
Maalesef katilamayacagim size.
Baska kosullarda haklisiniz sonuna kadar beni kinamakta.
Lakin kuyruk acisi tasidigim surece, cigerim yandigi surece ve bahsettigim vicdansizligi yapanin bir sekilde_ki oyle yada boyle, sadece temenni evet_ cani ayni seklin farkli halini yasayana kadar kotu temennilerim sabit kalacak.

Uzgunum.
Gercekten.
Hem su var bir de, keske arapKanunlari gecerli olsaydi diye dusunuyorum. Kopek mi zehirledi bile bile? -cocugunu zehirle, kedi mi zehirledi? -annesini zehirle. Inanin keske diyorum, hem de hic acimadan, icim sizlamadan.

Iyi aksamlar.

crazywomanrosemary dedi ki...

Lolla'm senin ki iyi mi?

LoLLa dedi ki...

crazywomanrosemary'iM iyiler diye dusunuorum, iyi olsunlar mutlu olsunlar diye dua ediyorum.
Ben dunyalar guzeli iki bebegimi verdim. Bir tanesi bahceli bir evde yasiyor arkadasiyla, digeri de Maça yani babasına geri döndü..

crazywomanrosemary dedi ki...

Neyse sevindim hiç olmazsa iyi olduklarını duydum:))aman iyi olsunlar da!

Sahi sen epeydir sessizsin keyfin yerinde mi?..:))

Yorum Gönder