bira yok lOllA bira yok lOllA  bira yok lOllA  bira yok lOllA bira yasak lOllA bira yasak  lOllA bira yasak lOllA bira yasak lOllA bira icilmeyecek lOllA bira yasak lOllA canim hadi ama git uyu lOllA hadi lOllA agzina tukururum lOllA oof lOllA oof

7 yorum :

UZUN SAÇLI KEL ADAM dedi ki...

Aynılarını ben de lollA şeklinde olanı değil de şeklinde duyuyorum...
Oflatmayın lan bizi!

LoLLa dedi ki...

UZUN SAÇLI KEL ADAM
walla bu durumda hepimiz beniz hepimiz seniz hepimiz onlariz
haydee hobbaaa hepimiz seniz cocuklar gibiii tralallaaaa ;)

Kedili Teyze dedi ki...

Bende köpeciklerine veda linklerinde çok hüzünlendim ama hele ki bahçeli bir yere gittilerse onlar için dahaiyi olmuştur inşallah.
Been sana nasıl geldiiim :
Eski blogtan arkadaşım endişeli perim -ki şu sıralar inziva da yazmıyor maalesef- o kedilerimi hikaye şeklinde anlatmamı severdi. Ama orda bunu bir kere mi ne yapabildim. Sebebi okumuşsun işte ilk yazımda. :) yorumlar engelledi.
O masalda şu linkte.:
http://paticikler.blogspot.com/2007/08/kedi-masali1-yaznn-asl-tarihi-7-ekim.html

Heh işte ben bu periciğime dün yok pardon artık evveli gün yeni sayfamı haber verdim. Bilirim o hiç ses çıkarmasa bile okur.
Onun sayfada biraz nostaljik gezindim, aydan atlayan kediyi görüp oraya atladım. :) bir yorum yazdım, dünde yorumu gördü mü acaba diye bir ziyaret daha yaptım. Senin imdat çığlığını gördüm. :)))
Ve kocaman eline ayağına sağlık, Maça'yı tekmeleyen kral bir dayağı hak eder! Bunun için de özel olarak teşekkür ederim.

Kedili Teyze dedi ki...

Ay bu yorumu yanlış yere yazmışım. Pardon. :(

LoLLa dedi ki...

KEDILI TEYZE ahhh sen nereye istersen oraya yaz ben arar bulur okurum tek tek ahh iyi ki geldin ayol llalalalalaa .)

LoLLa dedi ki...

ahhshhaha hatta biz de onu kız zannediyoruz kismina yarildim ahshushau tabii ya dokundurmayınca napcan ahaha allaaam yerim :)
"Bir gün artık beni çağırmadı Lulu hanım, ben de kaçtım oradan." allahım gebericem ama ya cumleye bak :(
ooof len

LoLLa dedi ki...

KEDILI TEYZE canKedim o insanOlamayan o pislik ayağını alıp itinayla kcina sokmadigima dua etsin omru boyunca tasisin o izleri tam boynunda !
amin amen tum dil & dinlerde .)

Yorum Gönder